Nezařazené

Volby se blíží – koukněte jaké jsou mé priority

Hezký den,

volby se nám pomalu blíží, tak mi dovolte Vás seznámit s mými hlavními body, kterými se chci mimo jiné zabývat – dáte-li mi svou důvěru  tím i svůj hlas.

Níže se budu věnovat několika prioritám, které pro mne jako zastupitele budou podstatné a chtěl bych je dále řešit.

První prioritou je dále bojovat o záchranu budovy ZUŠ J. R. Míši v Orlové – Porubě, o kterou bojujeme se zřizovatelem již přes 3 roky spolu s Petičním výborem a některými zástupci současného vedení města. Mou prioritou je najít finanční prostředky na její opravu a modernizaci, dále rozšířit výuku a opětovné zapojení do kulturního života v našem městě. Nechci, aby se výuka stěhovala do centra, přinese to nejen nižší komfort výuky, ale také to zkomplikuje dopravu a parkování v centru města.

Více už na následujícím videu:

 

Druhou hlavní prioritou je úprava stávajících sdělovacích prostředků. To znamená Orlovských novin, webových stránek města i sociálních sítích. Myšlenkou je navázat na 6 let práce na portálu eOrlová.cz, který jsem právě vytvořil na základě chybějících informací o dění ve městě Orlová či publikováním článků, které byly pouze zájmem jedné cílové skupiny. Chci podpořit místní kluby, spolky i podnikatele v jejich reprezentaci, chci na jednom místě vytvořit ucelený přehled toho, co nejčastěji hledáte. Vyvinout mobilní aplikaci, která bude věrně sloužit nejen jako zdroj informací, ale i jako zdroj zábavy a poznání.

Více už na následujícím videu:

 

Závěrem

podporuji i další prioritní programy, jako je dále bojovat proti cílené likvidaci orlovské nemocnice, proti výstavbě plynových kotelen a další. Pokud se vám tyto myšlenky líbí. Budu rád, za sdílení mezi vaše přátele a za váš hlas ve volbách do orlovského zastupitelstva, které se uskuteční v pátek a sobotu 5. – 6. října.

Videa s programem mých kolegů naleznete zde, případně se můžete podívat i na naše webové stránky http://nezavisla-zmena.cz popř. http://nezavislazmena-orlova.cz 

 

Děkujeme za Vámi projevenou důvěru – nezklameme Vás!

 

DROZDÍK Petr

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *