Nezařazené

Otevřená výzva Andreji Babišovi k odchodu z české politiky

Vážený pne poslanče,

se vší vážností Vás s ohledem na současnou situaci, kterou jste svou agresivní prezidentskou kampaní způsobil Vás žádám, abyste opustil českou politiku.

Naprosto sobecky a bez skrupulí jste před druhým kolem prezidentských voleb ve snaze získat další voliče nabádal k hazardu, aby si při kurzu 12 vsadili 1000 Kč s tím, že vyhrají 12.000 Kč. Mnoho z nich – jak uvádí média napříč Českou republikou, se nyní díky Vám a Vaší bezohledné volební kampani dostalo v již tak tíživé finanční situaci, ve které se Česká republika nachází, do ještě větších existenčních problémů.

Je pro mne naprosto šokující, jak Vy, z pozice bývalého ministra financí, bojovníka proti korupci a hazardu, člověka, který by měl být lidem příkladem a pomáhat jim k lepší finanční gramotnosti, udělal něco tak bezohledného a nyní to ještě nazývat nadsázkou.

Mezi lidmi, kteří si vsadili a kteří Vám věřili jsou i samoživitelky a senioři, lidé, které jste opět obelhal svým prohlášením, o kterém jste musel sám dobře vědět, že jej nemůžete splnit. Tito lidé Vám nyní píši, že nebudou mít z čeho zaplatit nájem, nebo že nebudou mít co jíst jejich děti. Sobecky a naprosto neuváženě jste využil své voliče pod zástěrkou volebního hesla: Pomáhat lidem, a to jenom proto, abyste zvýšil šance na vaši výhru v prezidentských volbách.

Nejen, že tento tah jak přilákat volice byl naprosto amorální, ale Vy jste dal svému boji proti korupci a hazardu úplně jiný rozměr stejně tak jako svému heslu: Pomáhat lidem.

Žádám Vás tedy nejen jako politik, ale jako občan České republiky, abyste splnil svůj slib, že Vaše prezidentská kandidatura je zároveň i referendum o Vaší osobě a že nyní nadobro opustíte českou politiku. Vyzývám Vás, abyste se ke svému neuváženému a agresivnímu způsobu vedení kampaně nyní s ohledem na jeho důsledky zachoval jako chlap a napravil škody, které jste tímto způsobil.

Vyzývám Vás, abyste se vzdal svého poslaneckého mandátu a odstoupil ze všech svých politických funkcí. Už jste poškodil naši republiku dost.

Děkuji

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *