Nezařazené

Tip na knížku

Příjemné sobotní odpoledne přátelé,

někdy v uplynulém týdnu jsem potkal jednoho svého známého. Známe se již dlouho a dá se říci, že díky akcím Ukliďme Česko, které v Město Orlová několik let organizuji. Tak jsme poklábosili, co nového, jak se daří, co zdravíčko … zkrátka takové ty klasické dřisty.

Pan Jaroslav je velmi akční člověk a já si vždy když poslouchám jeho zážitky říkám, že bych si jednou přál být na staré roky stejně tak akční jako on.

Ale k věci. Pochlubil se mi, že vydal knížku. V rámci klubu „Pisálkové“, který funguje při Městská knihovna Orlová své paměti – mohu-li to tak nazvat – vydal pod názvem „Z dědkova šuplíku“ inu proč ne, řekl jsem si, taky mám něco napsáno v „šuplíku“ a třeba na to jednou taky dojde, že na stará kolena vydám své paměti 😁

A tak jsem ze zvědavosti zašel do Městské informační centrum Orlová a knížku si tam koupil. A musím říct, že jsem se dlouho tak nenasmál.🤣 Takže pokud chcete nějakou inspiraci na nadcházející chladné večery, kdy v televizi není nic, co by vás zaujalo, neváhejte … určitě se budete dobře bavit a Dědek Beskydský bude mít radost, že se jeho dřisty ze šuplíku povedly. P.S. jo a pokud si pamatuji dobře, tak mají ho i v našem orlovském knihkupectví Kosmas.cz , to kdyby už v MICce nebyla.

Tak hezké čtení a příjemnou, pohodovou sobotu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *