Nezařazené

Velké díky

Vážení orlované, přátelé, sousedé,

volby máme za sebou. Byla to náročná cesta a já bych Vám za ni chtěl velmi poděkovat. Protože bez Vás by to nešlo, bez Vás bych neobdržel takový krásný výsledek.

Velmi si vážím Vaší důvěry, kterou jste projevili naší koalici NEZávislých – Orlová a ZMĚNY pro lidi – Orlová, která kandidovala do orlovského zastupitelstva společně pod heslem NEZávislá ZMĚNA pro Orlovou. Získali jsme od Vás nádherných 16,96% hlasů a tím jsme s 6 mandáty obsadili druhou příčku hned za hnutím ANO 2011.

Rovněž bych chtěl poděkovat všem těm, kteří mi dávali preferenční hlasy. Na zastupitelskou funkci to sice není, ale opravdu chybělo málo. Když srovnám počet hlasů s ostatními politiky, jsem velmi mile překvapen … je to opravdu velké číslo a já Vám za něj moc děkuji. Mé díky patří také všem kolegům z našeho týmu, kteří se na volební kampani podíleli!  Kompletní výsledky lze nalézt zde.

I když nebudu mít možnost pracovat jako zastupitel, chci Vám slíbit, že budu i nadále tvrdě pracovat a pomáhat svým kolegům, abychom plnili to, co jsme v programovém prohlášení slibovali. Velmi nám záleží na těch prioritách, které jsme si stanovili. Budeme dále bojovat za budoucnost orlovské lidušky, i za budoucnost orlovské nemocnice.

Mou prioritou bude také pomoci sestavit mediální radu, která bude garantem pravdivých a necenzurovaných zpráv. Která bude garantem toho, že se nebude opakovat situace, kdy někdo někomu nařídí, aby ten či onen článek či video bylo staženo a tím znemožněno, aby se informace dostaly na veřejnost.

Ještě jednou tedy díky, velké díky za Vámi projevenou důvěru. Nezklamu ji! Nyní nás čekají s kolegy velmi důležitá jednání, snad se nám podaří sestavit velmi brzy fungující a hlavně pevnou koalici, tak, aby město Orlová mohlo velmi dobře fungovat po celé následující 4 roky.

Držte nám palce!

S úctou

Váš Petr Drozdík

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *