Nezařazené

O čem se šušká …

Tak jsem se dočetl a známí mi potvrdili, že mne jistá osoba, kterou zatím nebudu jmenovat, označuje za lháře, který na portálu E-Orlová – informační a kulturně-společenský portál města Orlovápublikuje zkreslené informace a nepravdy.

Já bych toho rádoby kritika chtěl tímto vyzvat, aby místo šíření této směšné pomluvy raději věcně argumentoval údajné lživé a zkreslené články či příspěvky. Facebook dotyčná osoba má, čte pravidelně mé články i příspěvky a skutečnost, že namísto toho, aby na ně věcně reagoval komentářem či emailem … tak raději o mě roznáší drby, mne ubezpečuje v tom, že to co dělám, dělám dobře a budu v tom i nadále pokračovat.

Nepochybně s tím souvisí i tento dopis, který mi přišel v pátek datovou schránkou z Úřadu vlády ČR …chvíli jsem pátral a bádal, kdy a zda jsem vůbec nějako kritiku na Úřad vlády posílal … nedalo mi to, a poslal jsem dotaz na původní zdroj.

Na to mi včera z Úřadu vlády volala jedna moc milá paní a informovala mne, že to za E-Orlová – informační a kulturně-společenský portál města Orlová poslal nějaký anonym, který se odkazoval na můj článek z října – konkrétně na článek „Po Orlové a Havířově má s Krajem problém i ZUŠ v Opavě“

Na jednu stranu je škoda, že se dotyčný anonym nepodepsal – poděkoval bych mu, že se zajímá o budoucnost naší lidové školy umění a tím i o budoucnost našeho města. Na druhou stranu jej plně chápu, proč zvolil cestu anonymity- ne každý má odvahu se do takových věcí pouštět, odvahu jít do sporu s mocnými lidmi.

Díky všem čtenářům – ne jen těm aktivním, kteří jsou v tom s námi, kterým není lhostejný život v Orlové. Jen společně můžeme Orlovou dělat lepším městem, městem, které bude dobrým místem k životu.

Podrobnější informace chystám zveřejnit s odstupem času v dalším videu.

Zatím přeji všem pohodovou sobotu a příjemný víkend.

Jeden komentář

  • občanka orlové

    Je dobré, že se o tom píše! To co se tady děje-hnus. Měli by se stydět představitelé Kraje, likvidovat dětem školu a ten ředitel nový, to je také expert. Jsem byla na tom jeho sezení, to není debata ale přednáška ve snaze manipulovat s veřejností-druhá Zatopková toto.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *