Nezařazené

Sportovní hry

Příjemnou středu všem. Většina z vás, občanů Orlové ví, že naše město má v zahraničí tzv. partnerská města, se kterými spolupracuje na nejrůznějších projektech.

Málokdo už naše partnery ale zná blíže. Většinou se o nich dozvíme jen krátce, např. z Orlovských novin, že k nám přijeli na oficiální návštěvu. A proto se zrodila myšlenka navázat s těmito partnerskými městy i neformálnější vztahy. Přemýšlel jsem, jaká příležitost by byla nejvhodnější, a napadla mne myšlenka, uspořádat společně nějakou akci. Nejlépe mezi mládeži.

Patrně nejlepší varianta se mi jevila nějaká sportovní akce. Oslovil jsem tedy náš Městský sportovní klub s tím, že by Orlová mohla uspořádat něco jako „olympijské hry“ mezi jednotlivými školami či sportovními kluby, Sport lidi spojuje a proto si myslím, že je to nejlepší způsob jak se vzájemně poznat blíže a navázat ještě lepší přátelské vztahy – zejména mezi občany.

Představte si přátelské turnaje, např. ve fotbale, ve florbale, v tenise … představte si atletiku a další oblíbené sporty v podání našich, ale i zahraničních dětí v našem městě.

Určitě na té myšlence budeme pracovat dál a budu rád, když se nám ji společně podaří zrealizovat.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *