Nezařazené

V životě nemám rád stereotyp

Život by neměl být stereotypní, jednotvárný a nudný. A to i v době, kdy Vás srazí na kolena, kdy už si myslíte, že jste si sáhli na samé dno lidského bytí.

Nikdy jsem neuměl prohrávat a vždy jsem se snažil poučit se ze svých chyb a překonávat překážky, které mi život nachystal. Ne vždy to samozřejmě bylo jednoduché a za mnohé vděčím své ženě, rodině, dětem a přátelům, kteří mi dodali odvahu vstát a jít dál.

Dnes jsem získal jednu další a příjemnou zkušenost – dělal jsem na koncertě skupiny Mirai maskota, bavil lidi, dělal srandu, fotil se s dětmi, ale i s dospělými …lidé byli úžasní! Bavili se, radovali, tančili ….. bylo fajn zase vidět lidi se smát a vidět je šťastné. A i když v tom kostýmu bylo fakt hnusné vedro, stálo to za to!

Jsem rád, že jsem mimo svou kancelářskou práci vyzkoušel i něco jiného. A bylo mi ctí bavit lidi na tak báječném koncertě. Užívejte života naplno, nebojte se výzev a jděte do toho. Život je přece o zážitcích a krásných vzpomínkách ❤Doufejme, že byl v autech poslední a příště už pořádně zapaříme!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *