Nezařazené

Letos poprvé aktivně pro Český den proti rakovině

Letos poprvé jsem se zapojil i fyzicky do sbírky Český den proti rakovině. Celý svůj profesní život pracuji s lidmi, tak jsem si říkal, proč nezkusit i tohle Za ty 4 hodiny se mi podařilo prodat 100 ks kytiček, potkal jsem spoustu lidí a s některými se I pustil do diskuse. A nachodil jsem něco málo přes 13 km, takže bodíky opět putovaly na jeden charitativní projekt díky aplikace EPP – Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ.

Děkuji všem, kteří jste dnes tuto sbírku podpořili. Mimo kolemjdoucí si kytičku také koupili v Cukrárna U Orla v Orlové, kluci z HAIR Studio LB & Local Barber si jich vzali rovnou 5 a v XPneu sro si udělali rovnou malou jarní zahrádku s 25 ks kytiček. ❤Děkuji taky všem, kteří se letos stali dobrovolníky. Není to lehká práce, ale ten výsledek stojí za to! Ti z Vás, kteří kytičku nestihli mají ještě možnost si zakoupit tu elektronickou.

Stačí poslat SMS ve tvaru DMS KVET a připojíte buď hodnotu 30, 60 nebo 90. SMS je třeba poslat na cislo: 87 777. Můžete poslat i víc SMS z jednoho čísla. Ještě jednou díky a příští rok zase na shledanou u 26. ročníku této sbírky. 🎗❤P.S. děkuji za fotku u Hypernovy Davidovi Dudzikovi 😉

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *